بازگشت به صفحه قبل

دسترسی سریع

سئو چیست؟
(انواع حملات)امنيت شبكه هاي كامپيوتري
 Routing Metric Value چگونه محاسبه می شود ؟
انتقال شبکه از طریق سیم کشی برق ( پاورلاین )
 معرفی برخی از موتورهای بازی سازی اندروید
فیسبوک و گوگل، ارتباط زبانی بین دو سیستم هوش مصنوعی را کشف کردند
10 نکته که شما را به برنامه نویس حرفه ای جاوا اسکریپت تبدیل می کند
خود را روی اینترنت جستجو کنید!
بازیابی پسورد ویندوز 10
پروتکل مسیریابی OSPF
پروتکل مسیریابی RIP
پروتكل مسيريابي  IGRP
پروتکل  IS-IS
پروتکل   EIGRP
آموزش نحوه اتصال به شبکه دامین
آشنایی با انواع دوربین های مداربسته
آشنایی با پروتکل TCP/IP
اصول اولیه عیب یابی شبکه
نسل پنجم شبکه تلفن همراه
عکس برداری مبتنی بر لیدار
دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت و ب ام و
طراحی وب سایت
ایجاد راهنمای سبک طراحی وب
شناسایی لینک های خطرناک
فضای ابری چیست؟
محققان دلایل تفاوت مغزی بین دانش آموزان در سرعت یادگیری را دریافتند
ابزارهای جدید در توسعه دنیای مجازی
نحوه استفاده از اکشن در فتوشاپ

ابزارهای جدید در توسعه دنیای مجازی

توسعه دهندگان فضاي مجازي هر روز در حال کار بر روي دستگاه هاي جديد براي ارائه زيباتر وواقعي تر دنياي مجازي هستند 
در اين زمينه آخرين دستاوردها و فناوري ها را در چند نمونه زير براي شما ارائه مي کنيم:

3DRUDDER براي پلي استيشن VRپلي استيشن VR بازيکنان را قادر مي سازد که در محيط 360 درجه خود را به محيط مجازي خود نگاه کنند و بازي PlayStation Move اين واقعيت را حتي واقعي تر مي کند. با اين که قادر به استفاده از پاهاي خود نيست، اما چيزي هنوز کمي احساس خستگي مي کند. 3DRudder براي PlayStation VR قصد دارد که با اجازه دادن به بازيکنان به شيب، چرخش، يا فشار دادن با پاهاي خود براي حرکت در بازي هاي مورد علاقه خود را در PlayStation VR.

 
اين مي تواند مورد استفاده قرار گيرد براي حرکت يک شخصيت در اطراف و حتي کنترل دوربين، آزاد کردن کنترل DualShock 4 يا PlayStation Move براي انجام اقدامات ديگر. عملکرد آن با بازي متفاوت است، و 20 بازي در حال حاضر با آن سازگار است.

VIVE PRO EYEهدست Premium Vive Pro VR فقط با ادغام تکنولوژي Tobii چشمگيري رديابي شده است. Vive Pro Eye طراحي شده است تا واقعيت واقعيت مجازي حتي همهجانبه را ايجاد کند، کاربران را قادر به حرکت در منوها و انجام بسياري از کارها با استفاده از تنها چشم انداز خود مي کند. اين در حال حاضر در برنامه هاي کاربردي مانند Home Run Derby VR توسط ليگ بيس بال مورد استفاده قرار گرفته است، و اين باعث مي شود که هر کسي حتي بتواند توپ را روي حصار ببندد و همچنين براي کسب و کارها از تکنولوژي چشمگيري استفاده مي کند در حالي که از منابع کمتري استفاده مي کند.
 
Vive Pro Eye حتي همکاري در محل کار را راحت تر مي کند. با استفاده از برنامه Vive Studio و Ovation، اعضاي تيم مي توانند از رديابي چشم استفاده کنند تا اطمينان حاصل شود که آنها اطلاعات مشابه همکاران خود را مشاهده مي کنند - مثل Google Docs براي آينده!

تلاش OCULUSOculus Rift يک گزينه واقعي واقعيت مجازي است، اما به کاربر اجازه مي دهد تا از آن لذت ببرد. اين ديگر موردي با Oculus Quest ، يک هدست بازي همه در يک است که به طور کامل بيسيم است، اين امکان را فراهم مي کند که بازيکنان بتوانند از بازيهاي مورد علاقه خود VR در هنگام حرکت لذت ببرند. هنگامي که شما با استفاده از برنامه تلفن همراه Oculus تنظيم کرده ايد، Oculus Quest مي تواند حرکات خود را بدون هيچ دوربين خارجي انجام دهد، فقط با استفاده از دوربين هاي موجود در جلوي هدست خود، به اين معني که شما به طور موثر مي توانيد هر جايي که داراي هدست باشد، بازي کنيد دو کنترل کننده
 
Oculus Quest از موقعيت هاي ايستاده و نشسته کار خواهد کرد و هرچند Quest از قدرت هدست هاي مبتني بر PC مانند Rift يا Vive برخوردار نيست، هنوز هم از برخي از بهترين بازي هاي VR پشتيباني مي کند. در ميان آنها موس و صعود هستند . با توجه به اينکه چقدر آسان است استفاده از آن، ما مي بينيم که Quest ابتکاري در راه ديگر هدست VR تا کنون نشده است.

NORDICTRACK VR دوچرخه سواريدستگاه هاي ورزشي براي سال ها نمايش هايي از منظره ها و مسيرهاي واقعي ارائه داده اند، اما براي اينکه واقعا احساس کنيد که در دوچرخه سواري هستيد و نه در زير زمين مرطوب، NordicTrack VR Bike چيزي است که شما نياز داريد. دوچرخه در تابستان امسال براي 2000 دلار عرضه خواهد شد و با هدست HTC Vive Focus VR همراه با يک سال عضويت در iFit همراه خواهد بود. با استفاده از هدست، شما قادر خواهيد بود بازي ها Aeronauts ، Bike Messenger و The Last Rider را بازي کنيد ، که همه آنها به طور خاص براي Bike VR طراحي شده اند و دشواري در بازي ها بر اساس چگونگي اعمال خودتان افزايش مي يابد.
 
NordicTrack VR Bike همچنين 10 درصد شيب و کاهش را براي شبيه سازي افزايش تغيير در بازي هاي شما بازي، و همچنين 24 سطح مختلف مقاومت و 16 موقعيت پدال مختلف ارائه مي دهد. پدال هاي خود نيز موقعيتي براي همگام سازي با گيم پلي شما در هدست خواهيد داشت

کفش هاي سايبريمشابه در مفهوم 3DRudder براي PlayStation VR، اما با تمرکز بيشتر بر روي جنبش يک به يک، Cybershoes به عنوان مکمل براي تنظيم VR موجود خود و کفش موجود شما عمل مي کند. بيش از يک جفت کفش استاندارد لغزيد، شما بر روي صندلي و دستبند سايبورها مي نشينيد، که مي تواند به طور کامل چرخانده شود. شما خيلي شبيه زندگي خود را مي گذرانيد و حرکات شما به بازي هاي بازي مي شود. کاربران داراي حرکات محدود در دنياي واقعي فرصت دارند به صورت آزادانه درون بازي ها حرکت کنند.
 
Cybershoes با HTC Vive، Oculus Rift و هدست هاي مايکروسافت Mixed Realality با Steam سازگار است. بازي هاي پشتيباني شده در حال حاضر شامل Fallout VR ، Doom VFR ، آريزونا سانشين و VRChat ، به نام چند. اين هدست به تنهايي يا با صندلي و فرش مخصوص در دسترس خواهد بود، اما تاريخ انتشار نهايي هنوز مشخص نشده است. شما مي توانيد به يک خبرنامه در وب سايت رسمي مشترک شويد تا در صورت خريد در دسترس مطلع شود.

پيکو G2 4Kيک هدست واقعي واقعيت مجتمع با هدف کسب و کارها به جاي مصرف کننده به طور متوسط، Pico G2 4K ويژگي هاي - به عنوان نام نشان مي دهد - رزولوشن 4K در صفحه نمايش داخلي خود را، به کاربران کيفيت تصويري که ما هنوز از آن ديده نشده هدست مستقل با گزينه "نگاه و انتخاب" کنترل، شما حتي لزوما نياز به استفاده از يک کنترل کننده سنتي براي استفاده از آن. و با طراحي سبک و باطري ضد باطري، شما نبايد نگران نگراني در مورد گردن خود باشيد.
 
Pico G2 4K همچنين داراي 4 گيگابايت رم و 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي است و با فروشگاه Pico و Viveport M سازگار است. تاريخ انتشار نهايي هنوز اعلام نشده است اما در نيمه اول سال جاري عرضه خواهد شد.


منبع: DigitalTrends

مطالب زير را نيز بخوانيد: