بازگشت به صفحه قبل

دسترسی سریع

سئو چیست؟
(انواع حملات)امنيت شبكه هاي كامپيوتري
 Routing Metric Value چگونه محاسبه می شود ؟
انتقال شبکه از طریق سیم کشی برق ( پاورلاین )
 معرفی برخی از موتورهای بازی سازی اندروید
فیسبوک و گوگل، ارتباط زبانی بین دو سیستم هوش مصنوعی را کشف کردند
10 نکته که شما را به برنامه نویس حرفه ای جاوا اسکریپت تبدیل می کند
خود را روی اینترنت جستجو کنید!
بازیابی پسورد ویندوز 10
پروتکل مسیریابی OSPF
پروتکل مسیریابی RIP
پروتكل مسيريابي  IGRP
پروتکل  IS-IS
پروتکل   EIGRP
آموزش نحوه اتصال به شبکه دامین
آشنایی با انواع دوربین های مداربسته
آشنایی با پروتکل TCP/IP
اصول اولیه عیب یابی شبکه
نسل پنجم شبکه تلفن همراه
عکس برداری مبتنی بر لیدار
دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت و ب ام و
طراحی وب سایت
ایجاد راهنمای سبک طراحی وب
شناسایی لینک های خطرناک
فضای ابری چیست؟
محققان دلایل تفاوت مغزی بین دانش آموزان در سرعت یادگیری را دریافتند
ابزارهای جدید در توسعه دنیای مجازی
نحوه استفاده از اکشن در فتوشاپ

دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت و ب ام و

باتوجه به ادعاي منابع خبري، کمپاني خودروسازي "ب ام و" با همکاري غول تکنولوژي جهاني يعني مايکروسافت به دنبال ايجاد يک پلتفرم منبع باز هستند که مکالمات آينده را با دستيار صوتي شخصي هوشمندسازي کرده و بتوان از صداي طبيعي و چندمنظوره به منظور شخصي سازي سيستم سرگرمي اتومبيل استفاده کرد.
 
به گفته مايکروسافت، با استفاده از موتورهاي جستجوي پيشرفته و استفاده از هوش مصنوعي، به طور مداوم قابليت هاي دستيار صوتي شخصي براي برقراري بهتر و عميق تر رابطه با کاربران خود افزايش پيدا مي کند. اين قابليت بر روي سيستمي تحت عنوان Azure اجرا خواهد شد و پايه لازم تکنولوژيکي اين پروژه را فراهم خواهد کرد.
 
استفاده از داده هاي ابري مايکروسافت Azure و همچنين قابليت هاي AI نيز به اين دستيار صوتي اضافه خواهد شد و مي توان به ربات هاي هوشمند سيستمي و همچنين سرويس هاي شناختي دسترسي پيدا کرد تا نتيجه آن يک دستيار صوتي هوشمند باشد.
 
مشتريان "ب ام و" مي توانند با دستيار هوشمند شخصي خود يک مکالمه را آغاز کنند و اين مکالمه مي توانند با يادآوري برخي مسائل شروع شده و در تعيين وقت ملاقات گفتگوي بعدي آنان به پايان برسد. کاربران همچنين مي توانند ايميل هاي شخصي خود و همچنين تقويم را با کمک دستيار صوتي هوشمند اتومبيل مديريت کنند!
 
تيم هاي "ب ام و" و "مايکروسافت" در مونيخ و سياتل در حال کار بر روي چندين راه حل جديد با هدف ايجاد يک دستيار صوتي هوشمند براي مديريت بهتر اتومبيل و کارهاي شخصي کاربران خود هستند و آنان را قادر مي سازد تا امکان برقراري يک رابطه طبيعي‌تر را داشته باشند و ممکن است که دستيار صوتي آنان قابليت تنظيم سيستم تهويه مطبوع کابين و يا حتي دسترسي به برخي امکانات ديگر اتومبيل براي شخصي سازي بهتر کابين براي کاربران خود را داشته باشند که جزييات بيشتر آن پس از توسعه نهايي پروژه ارائه خواهد شد.