ارائه نرم افزار های مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS)

امروزه با توجه به گستردگی نرم افزار آموزش مجازی LMS یا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) و بهبود زیر ساخت پهنای باند کشور شاهد رشد روز افزون اموزش از راه دوره یا یادگیری الکترونیکی LMS هستیم چرا که آموزش مجازی با صرف کمترین منابع و با استفاده از اینترنت، فضای جلسات آنلاین و مجازی را برای سازمانها و شرکتها به بهترین وجه ممکن فراهم می آورد. سیستم آموزش مجازی LMS، نرم افزاری است جهت تسهیل در امر یادگیری و مدیریت آموزش. نسخه اینترنتی این نرم افزار بطور گسترده ای در مدارس، دانشگاه ها و مراکز علمی داخل و خارج کشور استفاده می شود. نرم افزار آموزش مجازی LMS یا سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) فضای جلسات آنلاین یا وبینارها را به شکلی ارایه می دهد که محدویت جغرافیایی حذف می گردد. کاربران در این فضا دارای تخته وایت برد و امکان به اشتراک گذاری انواع محتوای متنی، محتوای فیلم و تصویر، محتوی صوتی، انواع فرمت فایل مانند پاورپوینت، pdf، آزمون آنلاین، برگزاری کلاس آنلاین و ... می باشند.

طراحی وب سایت

موتورهاي جستجو بدون هزينه براي شما بازاريابي مي کنند فقط کافيست رباتهاي آنها وب سايت شما را پيدا کنند و از آن پس زماني که فردي به دنبال هر يک از خدمات، محصولات و يا اطلاعات ارائه شده در وب سايت شما باشد، اين موتورها فرد را به سمت وب سايت شما هدايت مي کنند. ميزان بازديد کننده هدايت شده به سايت به پارامترهاي زيادي وابسته است اما در بدترين حالت چيزي ده ها نفر در روز توسط موتورهاي جستجو به يک وب سايت هدايت مي شوند.

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپيوتري در دنياي حاضر فقط به توانايي ارائه آن نيست بسياري از شرکتهاي کامپيوتري توانايي ارائه خدمات شبکه های کامپيوتري را دارا هستند ولي سرعت عمل پایینی دارند

تولید محتوای الکترونیکی

در زمینه تولید محتوای آموزشی همانند آموزش های الکترونیکی از اوایل راه اندازی آن تا سال ها پیش هنوز استاندارد مشخصی در جهان به طور کامل جا نیافتاده است. اما تؤام با رویکرد به کارگیری آموزش های الکترونیکی استانداردهای مورد پذیرشی رو به جهانی شدن دارند. یکی از این استانداردهای تولید محتوا استاندارد SCORM می باشد که توسط انجمن دولتی ADL تعریف و بیشتر از استانداردهای دیگر شهرت داشته و مورد توافق می باشد.