بازگشت به صفحه قبل

طراحی وب سایت

فوايد داشتن وب سايت

يک دفتر شبانه روزي تأسيس کنيد:

طراحي وب سايت

 طراحي وب سايت وب سايت شما در هر زماني از روز باز است حتي اگر شرکت شما بسته باشد وب سايت همواره با متقاضيان اطلاعات و محصولات يا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط يک کليک فاصله دارد و در تمامي ساعات شبانه روز و روزهاي تعطيل نيز فعال است.

چه مقدار از زمان شما صرف پاسخگويي به مشتريان مي شود؟

 روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگويي به مشتريان در مورد مسايل روتين و متداول مي شود؟ با طراحي وب سايت شما مي توانيد پاسخگوي سوالات مشتريانتان باشيد.

ارتباط خود را با مخاطبينتان مستحکم کنيد :

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت داشتن وب سايت و بهره بردن از مزاياي آن مختص شرکت هاي تجاري نيست، مهندسين و ديگر افراد جامعه هم مي توانند در کنار مزاياي مالي و تبليغاتي، از وب سايت شخصي خود، براي اشاعه فرهنگ، بهبود فعاليت حرفه اي و ارتباط با مخاطبين خود استفاده کنند.

وب سايت بازارياب 24 ساعته شماست:

موتورهاي جستجو بدون هزينه براي شما بازاريابي مي کنند فقط کافيست رباتهاي آنها وب سايت شما را پيدا کنند و از آن پس زماني که فردي به دنبال هر يک از خدمات، محصولات و يا اطلاعات ارائه شده در وب سايت شما باشد، اين موتورها فرد را به سمت وب سايت شما هدايت مي کنند. ميزان بازديد کننده هدايت شده به سايت به پارامترهاي زيادي از جمله نحوه طراحي وب سايت وابسته است اما در بدترين حالت چيزي ده ها نفر در روز توسط موتورهاي جستجو به يک وب سايت هدايت مي شوند.

درآمد خود را افزايش دهيد:

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت ميزان سودآوري و درآمد زايي سايتها به نوع سايت و اهداف آن بستگي دارد البته ميزان فعاليت صاحبان سايت ها، بروز رساني و رسيدگي به آنها نيز عامل بسيار مهمي است. اما امروزه شرکتها و افراد بسياري هستند که فقط از طريق وب سايت فعاليت مي کنند و عمده درآمد آنها از طريق وب سايت و مشتريان آنلاين است.

در هزينه تبليغات صرفه جويي کنيد :

هر بار که محصولات شما ارتقا پيدا مي کنند يا سياست هاي تبليغاتي خود را گسترش مي دهيد، چقدر هزينه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنماي محصولات و اطلاع رساني به مشتري هاي قديمي خود مي کنيد! در حاليکه هزينه بروز رساني وب سايت قابل قياس با هزينه هاي چاپ نمي باشد، در عين حال که گستره وسيع تري را نيز هدف قرار مي دهد.

نشان تجاري خود را تثبيت کنيد :

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت يک ‌سوم مردم جهان از اينترنت استفاده مي‌کنند تبليغات در اينترنت و معرفي وب سايت شما نسبت به ساير رسانه ها مانند راديو، تلويزيون، مجلات و بيلبردها به مراتب ارزانتر مي باشد. فراموش نکنيد که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهيد بود مگر اينکه حضور خود را پياپي يادآوري نماييد.

ايده هاي جديد را بيازمايد:

شما مي توانيد از اينترنت براي آزمودن ايده هاي جديد خود با هزينه بسيار کم استفاده کنيد. همچنين مي توانيد ايده هاي جديد خود را بر اساس بازخورد مشتريان اصلاح يا ارتقا بخشيد..

محصولات ويژه :

طراحي وب سايت براي مثال يک محصول جديد را دريافت کرده و مي خواهيد به عنوان يک "محصول ويژه" تبليغ کنيد. دستيابي به مشتريان از طريق تلفن، ارسال نامه، يا فاکس ممکن است زمان بر و در عين حال پرهزينه باشد. از طريق اينترنت شما مي توانيد با کليک موس، يک ايميل به صد ها نفر از بهترين مشتريانتان بفرستيد. بعلاوه مي توانيد يک آگهي "ويژه" در سايت خود قرار داده و محصول جديد را تبليغ کنيد.

حضور آنلاين همگام با رقبايتان :

جز در مواردي که هزينه زيادي را صرف آگهي در روزنامه و ساير تبليغات محلي کنيد هيچکس نمي داند که موسسه تجاري شما موجوديت دارد. عين همين موضوع هم در مورد اينترنت مصداق مي يابد. درصورتيکه مردم نتوانند شرکت شما را در اينترنت پيدا کنند شما هم ممکن است موجوديت نداشته باشيد. اينترنت را به عنوان يک کتاب زرد غول پيکر درنظر بگيريد. بسياري از مردم از وب براي فروش اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده مي کنند. در صورتي که شما در آنجا حضور نداشته باشيد رقباي شما آنجا هستند! آيا مي توانيد تصور کنيد که در کتاب زرد نباشيد و بعد بخواهيد به بازار محلي دست يابيد؟
---------------------------------
اين مطالب را نيز مطالعه کنيد:
طراحي وب سايت
ايجاد راهنماي سبک طراحي وب
بهينه سازي رتبه سايت

----------------------------------

آخرين سايت هاي طراحي شده توسط کارسازنت

نمايندگي رسمي زيمنس در ايران انجمن حفاران استان تهران ارتباطات و تجارت بين الملل
Infinity Nuts نمايندگي رسمي هانوول در ايران سايت افزايش قد ايران

 

انواع طراحي سايت
طراحي سايت فروشگاهي طراح سايت شخصي طراحي سايت نمايشگاهي طراحي سايت شرکتي
طراحي سايت دانشگاهي طراحي سايت هنري هزينه طراحي سايت طراحي سايت آموزشي
طراحي سايت ورزشي مراحل طراحي سايت طراحي سايت سازماني طراحي سايت کودکان
سفارش طراحي سايت طراحي سايت شهرداري طراحي سايت دايناميک طراحي سايت خبري
قرارداد طراحي سايت طراحي سايت صنعتي طراحي سايت استاتيک طراحي سايت تجاري
شرکت طراحي سايت طراحي سايت شرکت ساختماني طراحي سايت متريال ديزاين طراحي سايت بازاريابي شبکه اي
طراحي سايت اختصاصي طراحي سايت پزشکي طراحي سايت خدمات مجالس طراحي سايت در تهران
طراحي سايت بيمارستان طراحي گرافيک سايت طراحي سايت خوشکبار طراحي سايت حرفه اي
طراحي سايت بازرگاني روش هاي طراحي سايت طراحي سايت واکنشگرا طراحي سايت ارزان
طراحي سايت گردشگري طراحي  سايت ترجمه هاست دامنه